3B yüz tarama teknolojileri
ve daha fazlası...
info@fabarika.com
KURUMSAL
 • Hakkımızda
 • İlkelerimiz
 • Misyon & Vizyon
 • Hizmetlerimiz
 • Fabarika'nın temel ilkesi, dürüst satış politikası ve kaliteli ürünlerle hizmet verdiği sektörlerde güvenilir bir marka haline gelebilmektir.

  Yaptığımız işi sadece bir ticaret kolu olarak görüp ulaşabildiğimiz kadar çok müşteriye ulaşmak yerine, seçici müşterilerimizle uzun dönemli ilişkiler geliştiriyoruz. İlişkilerimizin tek yapı taşı yüksek hizmet ve ürün kalitesi, ilişkilerimizin beklenen sonucu çok modern, kolayca, standart erişilebilir, temel tasarım yöntemleri kullanarak veya işiniz için gerekli önceden hazırlanmış arayüzleri özelleştirerek veya sıfırdan benzersiz bir tasarım ile istediğinize kolayca sahip olabilirsiniz.

  Aynı anda her alanda çalışmak yerine sadece en çok değer üretebildiğimiz ve en iyi yaptığımız işe odaklanıyoruz. Yani; işletmeler için her çapta web ve mobil yazılımlar geliştiriyoruz.

  Tek bir amacımız var; işinize tam olarak odaklanabilmenizi sağlayacak ve işinize değer katacak yazılımlar ve faydalı çözümler üretmek. Bunun için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.
 • Müşteri odaklı çalışırız.
  Müşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız.
  Profesyonel çözümler üretiriz.
  Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz.
  İşimizi ilk seferde doğru yaparız.
  İnternet Teknolojisinin tüm renklerini taşırız.
 • Misyonumuz:
  Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir bilişim firması olmak.

  Vizyonumuz:
  Teknolojinin tüm renklerinde, global bir marka olmak.
 • Android, iOS mobil platformaları için mobil uygulama ve oyun üretmek.
  GSM operatörleri, ISP’ler, katma değerli servis sağlayıcıları ve dijital ajanslara içerik, servis ve hizmet sunmak,
  Eğlence sektöründe yer alan hak sahipleri ile iş birliği yaparak, içeriklerini dijital dünyaya taşımak,
  Facebook ve diğer sosyal medya araçları için interaktif uygulamalar yaratmak,
  Dijital Medya alanında fark yaratacak projeler geliştirmek
 • Derinlik algılaması yapan kameralar ile insan yüzü ve vücudu öncelikli olmakla beraber ; canlı – cansız nesnelerin taranıp 3D halde CAD ortamına atılması ve oluşan datadan; 3 boyutlu renkli yazıcılar ile ürün alınması.3D tarayıcılar temel çalışma prensibi olarak fiziksel nesneleri doğrudan detaylı 3 boyutlu olarak elektronik ortama aktarır. 3 boyutlu (beyaz ışık) taraması yapılmış yüksek çözünürlüğü, ölçüsel doğruluğu olan stl, ply veya obj datalar pogram yardımı ile istediğiniz cad programlarına aktarıp (SolidWorks, 3ds Max, ZBrush, Rhino, Mathematica ve daha fazlası gibi) tersine mühendislik, raporlama, kalite kontrol için kullanabilir.Bu teknoloji ile gerçek mekanlarda 3D nesnelerini gösterme ve görselleştirme imkanının en kolay yönlerini ve yollarını sağlamaktadır. Son derece büyük ve geniş bir dünya olan VR ile detaylı bir etkileşim sağlanmaktadır.
 • Easypass en temel biçimde; Bulut tabanlı çalışan ,Oteller için mobil check-in yapılabilmesine olanak sağlayan bir sistemdir.

  Otel misafiri Easypass uygulamasını kullanarak yada webden yapacağı rezervasyon ile otele giriş yapıp tasarladığımız kiosk'tan hiç beklemeden oda kartını almış olup, misafirimiz front desk'te oyalanmadan odasına çıkacaktır.
 • Expo360 Selfie uygulaması, alana giren misafirlerin 36 farklı HD kameranın senkron çalışarak 3D fotoğraf ya da videosunun çekilmesine olanak sağlayan sistemdir. Expo360 Selfie ile hazırlattığınız hareketli fotoğraf ya da videoyu kolayca Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilirsiniz.
Fabarika Ar-Ge Yazılım Mühendislik San. ve T.c. Ltd. Şti. Adres: Pınarbaşı Mahalles. Hürriyet Caddesi Antalya Teknokent Ar-Ge 1 Binası Kat:1 No:104 Konyaaltı / Antalya
E-Posta: info@fabarika.com
Lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz ve doğru olarak doldurun