SEO & A/B TEST

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google gibi arama motorlarında ilk sayfadaki pozisyonlarda olmak potansiyel online müşterilerin dikkatini çekmek, ürün ve hizmetlerinin tanıtımı ve kurumsal imaj için çok önemlidir. Bu nedenle, sizin için hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Google ve diğer önde gelen arama motorlarının şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz. SEO danışmanlık hizmetlerimiz web sitenizi ilk sıralara getirecektir.

Sosyal Medya Marketing (SMM)

Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda eşsiz fırsatlar sunuyor. Buna ek olarak, şirket ve markanızın imajını güçlendirmek için çeşitli reklam kampanyalarının yanı sıra Sosyal Medya ağlarında da olması gerekir.

Arama Motoru Reklamı (SEA)

Arama motoru reklamı analizleri web sitenize gelen trafiğin takibi, reklam kampanyasının etkinliğinin artırılması ve getirisini analiz etmede büyük imkanlar sunar. Biz Google Adwords Sertifikalı Ajans olarak bu analizler doğrultusunda online reklamlarınızı optimal ve hedef kitlenize uygun tasarlar, bulunabilirliğinizi artırırız.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

En önemli amacımız ziyaretçilerinizi en uzun süre web sitenizde tutarak satın alma isteğini güçlendirmek. Biz web sitenizi sürekli optimize ederek ve testler uygulayarak sitenizin kaliteli trafiğini artırmak için gerekli düzenlemeleri tespit eder ve uygularız.

A/B Testi

A/B testinin amacı ikili karşılaştırmalarla farklı içerik ve tasarım örneklerini karşılaştırmayı ifade ediyor. Bu karşılaştırmanın amacı A/B testini uyguladığınız sisteme göre farklılık gösterebilir. Anasayfa, üyelik sayfası, satış sayfası, landing page ya da bülten için farklı A/B testleri uygulayabilir ve hedeflediğiniz eylemin(üye olma, satışa dönüş, tıklama..) değişimini takip edebilirsiniz.