VERİ KURTARMA

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

HFS ve HFS+ dosya sistemleri Apple Macintosh cihazlar tarafından kullanılmaktadır, bu dosyalama sistemleri diğer Microsoft işletim sistemleri tarafından kullanılan FAT ve NTFS sistemlere göre çok farklı yapıdadırlar. Bu yüzden HFS ve HFS+ sistemlerinden yapılan veri kurtarma işlemleri kendine özel yöntemler ve profesyonel yazılımlar gerektirmektedir.

Apple Mac Veri Kurtarma Verilab Apple Mac cihazlarda veri kurtarma yöntemlerinde uzmanlaşmıştır, bugüne kadar yapılan bir çok çalışmada yüksek oranda başarı yüzdesi sağlanmaktadır.

Flash Kurtarma

Bozulmuş veya hasarlı flash belleklerinizden veri kurtarma işlemini yapmaktayız.Bildiginiz üzere ucuz maliyetli ve günümüzde çok yaygın olan bir depolama araçlarıdır.Flash belleklerinizde fiziksel veya yazılımsal hatalar sonucu kaybolmuş verilerinize kurtarma işlemi yapmaktayız.

Hard Diskten Veri Kurtarma

Hard disk, bilgisayarınızdaki depolama birimidir.Bir çogumuz gündelik hayatımızdaki bilgisayarlarımızda datalarımızın hard disklerimizin üzerinde oldugunu bilmemekteyiz.Bu konuda yeterli teknik bilgiye ve donanımıa sahip olmadığımız için veri kaybı yaşayabiliyoruz.Bu konuda firmamız olarak verilerinizin en güvenli ve hızlı şekilde kurtarılmasını sağlamaktayız.

Bilgisayarlarınıza casus yazılım bulaşması,aniden elektrik kesintilerinde genel ağırlık olarak fiziksel darbeye mağruz kalması sonucu hata oluşur.Zaman içinde kullanmış olduğunuz hard disklerinizde oluşan bad sector diye adlandırdığımız bozulmuş bölümler oluşur bunlar hard diskinizin bozulmasına neden olabilir.

RAID Diskten Veri Kurtarma

RAID, diskler arasında veri kopyalama veya paylaşımı için birden fazla sabit diski kullanarak yapılan veri depolama tasarısıdır. Tek diske göre RAID’in yararı, veri bütünlüğünü, hata toleransını, iş çıkarma yeteneğini ve toplam disk kapasitesini artırmasıdır. Özgün uygulamalarda, anahtar avantajı disk kapasiteyi artırmakla beraber disk performansını da yükseltmesi ve verileri eş zamanlı olarak yedeklemeyi sağlamasıdır.